10 Kasım 2014 Pazartesi

Kızlık Zarı Dikimi Ankara

2019 yılı için Ankara'da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... tl civarından başlamaktadır , özellikle Kızılay , Çankaya Tunus caddesi gibi Ankara'nın gözde semtlerindeki jinekolog muayenehanelerinde yapılan himenoplasti yani kızlık zarı dikimi ameliyatları genel hatları ile 2 gruba ayrılır ; en fazla tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ve daha az başvurulan geçici kızlık zarı dikimi olarak. Siz ne tavsiye edersiniz diyorsanız benim şiddetle tavsiye ettiğim metod kalıcı kızlık zarı dikimi flep metodudur , zira dikim yapıldıktan sonra sonsuz zamanınız olacak , ne zaman isterseniz o zaman ilişkiye girebilirsiniz. Ama geçici kızlık zarı dikimi yaptıracaksanız şunu bilinki dikim sonrası sadece 5 gününüz var o süre zarfında cinsel ilişkiye girmez iseniz kızlık zarınız kendiliğinden yırtılabilir. Ankara Tunus caddesindeki muayenehanezde hergün birçok hasta telefonla soru soruyor , genellikle kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , Ankara'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapıldıktan kaç gün sonra cinsel ilişkiye girilebilir , kızlık zarı dikimi acaba anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenler neler yaşıyor , esnek kızlık zarı cinsel ilişkide kanar mı , Ankara'da kızlık zarı muayenesi kaça yapılıyor , kürtaj fiyatları Ankara'da kaç paradır , kürtaj sonrası kanama ikayeti olur mu , vakum kürtaj nedir , kürtaj yasasına göre en geç kaç haftaya kadar çocuk aldırılabilir, Ankara'da vajina daraltma fiyatları nedir , saç ekimi fiyatları kaç paradan başlar , Şanlı urfa'da kızlık zarı diken doktor varmıdır , Ankara'da botoks ücretleri nedir gibi birçok sual geliyor.

Kızlık zarı dikimi Ankara

Başkent Ankara'da kızlık zarı dikimi genel olarak flep yöntemi ile yapılır , özellikle son 30 yılda yaygınlaşan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminden sonra eski ve tarihi metod olan geçici kızlık zarı dikiminin papucu dama atılmış sadece kısıtlı sayıda hasta tarafınca tercih edilir olmuştur. Onlarda bikaç gün içinde zaruri cinsel ilişkiye girmek zorunda olan hanımlardan oluşmaktadır. Ankara'da kızlık zarı diken yerlerde uygulanmakta olan kızlık zarı dikimi ücretleri sıklıkla .... seviyelerinden başlar.

Kızlık zarı dikimi fiyatı Ankara

2019 yılı için Ankara'da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak kaç paradan başladığını bir üstteki paragrafta belirttik. Ama burda bir ayrıntı daha var , son yıllarda bakret tamir operasyonları sadece himenoplasti yani kızlık zarı dikimi ile sınırlı kalmıyor , artık birçok bayan kızlık zarı dikimi ile barabe rvajina daraltma ameliyatıda istiyor , ve bu sefer istanbul'da kızlık zarı diken en iyi doktorlarda dikim ücreti .... tl seviyelerine çıkıyor , yine bazı hanımlar daha sağlam olsun diye çift kat flep istiyorler ve Ankara'da çift kat flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yine yaklaşık .... tl civarına yapılıyor , son oarakda daha kompleks bir ameliyat metodu olan , kızlık zarı dikimi + vajina daraltma ameliyatı + labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi operasyonu Ankara'da yaklaşık .... TL civarına yapılıyor.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

Ankara'da bekaret tamiri yani himenopasti ameliyatlarının %90 kadarı flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi şeklinde yapılıyor , bunu sebebi flep yöntemi yaptıran bayanların kesinlikle sorun yaşamaması ve orijinal kızlık zarını geri kazanmasıdır. Gerçektende flep yöntemi ile inanılmaz olumlu sonuç alıyoruz ve gün geçmiyorki gelin ettiğimiz kızlarımızdan olumlu bir haber almayalım. Ankara'da kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diya alt paragraflarda bahsedeciğim , o yüzde burada yüzeyel geçiyorum. Flep yönteminin en önemli avantajı dikim sonrası hastaya sonsuz bir zaman vermesidir , yani kızlık zarınızı diktirdikten sonra ne zaman isterseniz cinsel ilişkiye girebilirsiniz ve yıllar sonra bile ilişki yaşasanız kesinlikle gerdek gecesi kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Ankara'da flep yöntemi fiyatı yaklaşık olarak .... TL seviyelerinden başlar.

Geçici kızlık zarı dikimi

2019 yılı için Ankara'da oldukça geri planda kalan eski bir bekaret tamir metoduda geçici kızlık zarı dikimidir. Aslına bakarsanız geçici kızlık zarı dikimi çok eski tarihlere kadar dayanan tarihi bir ameliyattır ve eski Roma döneminde bile o ilkel şartlarda yapılırmış. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi son 30 yılda yaygınlaşında vakaların sadece %10 luk bölümüne yapılır hale geldi ve hastaların büyük çoğunluğu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tercih eder oldu.  Geçici kızlık zarı dikimi uygulaması flep yöntemine göre çok daha basittir , eskiden yırtılmış olan kızlık zarı kanatları yeniden bir araya getirilierek dikilir ve bütünlük sağlanır. Geçici kızlık zarı dikiminde ne büyük sorun yapılan dikimin en fazla 5 gün dayanacak olmasıdır , süre zarfında cinsel ilişkiye girmez iseniz kızlık zarınız kendiğinide yırtılacaktır. Yani ben bu durumu külkedisi hikayesine benzetiyorum :) Oysa ki flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde sonsuz zamanınız oluyor. Ankara'da geçici kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık .... tl seviyelerinden başlar.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Ankara'da kızlık zarı diken doktorlara yani bizlere hep sorulur , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , himenoplasti ameliyatındaki metod nedir , kızlık zarını nasıl dikiyorsunuz giib sorular hep gelir. Meraklı halkımızı kıramıyorum ve her seferinde anlatıyorum hatta hastalarıma kızlık zarı dikimi öncesi şekil çizerekte anlatım yapıyorum. Neyse özetleyelim yeniden ; Ankara'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diimi 25 dakika süren ve lokal anestezi ile yani bölgesel uyuşturma ile yapılan acısız ağrısı bir operasyondur . Dikim esnasında fazla bir kanamada olmaz , ama cinsel ilişkide belirgin bir kanama olur. Kızlık zarı dikiminde vajina duvarından ince bir mukoza tabakası kaldıırlır ve serbest ucu kızlık zarı ringine dikilir , diğer uç yine vajina duvarında bırakılır , böylece cinsel ilişkide penis vajinaya girmeye başlayında kızlık zarı dokusu yırtılır ve açık kalan damar uçlarından belirgin bir kanama olur. Kızlık zarı dikimi ameliyatınıdna sonra hemen yürüyerek işinize gücünüze dönebilirsiniz , kızlık zarı diktirenler yaklaşık 20 gün cinsel ilişkiye girmemelidirler , ama sonrasında sonsuz zamanda ne zaman isterlerse girebilirler.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Çankaya Tunus caddesindeki jinekolog muayenehanezde kızlık zarı diktiren hastalar veye henüğz diktirme kararı almış aday hastalarımız süreki merak ederler kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye , ama siz rahat olun . anlaşız , zaten nerdeyse 30 yıldır kızlık zarı dikimi yapıyoruz ve anlaşılacak olsa herhalde bu işi yapıyor olamazdık. Gerek flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırın gerekse geçici kızık zarı diktirin cinsel ilişkide erkek partneriniz tarafınca anlaşılma i yoktur. Açıkçası doğal kızlık zarı ile önceden dikilmiş ve iyileşmiş bir kızlık zarı arasında cinsel deneyim açısından erkek için hiç bir fark yoktur.

Kızlık zarı diktirenler

Anakara'da kızlık zarı diktirmek isteyen binelerce bayan daha önceden kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını almak için interneti sabahlara kadar araştırıyorlar , bizim web sitelerimizde birçok hastamızın yorumuna rastlayacaksınız , ama çoğu kızlık zarı diktirmek isteyenlerin merak ettiği hususlarla alakalıdır , ama arada kızlık zarı diktiren bir hastanın cinsel ilişki sonrası mutluluk çığlıklarınada rastlayacaksınız . Allaha şükür 30 yıldır birçok kızımızı gelin ettik ve. sorun yaşamadık.

Esnek kızlık zarı


Anakara'da bize gelen kadın doğum telefonlarından bir kısmıda cinsel ilişkiye giripte kanama olmayan esnek kızlık zarına sahip bayanlardan oluşuyor. Aslında popülasyondan bayanlar arasında esnek kızlık zarı çıkma ihtimali yaklaşık olarak %5 tir. Kızlık zarı çeşidi olarakta ortada tek delikli kızlık zarı tipinin bir varyasyonudur , ortadaki delik olması gerekenden daha büyüktür. Esnek kızlık zarı cinsel ilişkide içten ayrışsa yani bozulsa bile kalama olmaz ve gerdek gecesi erkek üzerinde olumsuz bir izlenim bırakır. Genellikle bize başvuran esnek kızlık zarı sahini hastalarımıza flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapıyoruz.

Kızlık zarı muayenesi Ankara


Başkent Ankara'da kızlık zarı muayenesi 2015 yılı ilk ayları için konuşursak farklı sebeplerle jinekoloğa gelen bayan sayısını kat kat aşmıştır. Özellike evlilik öncesi bakire kızlar bekaretleri bozulmasın diye sadece sürtünme şeklinde ön sevişmeler yaşayabilirler , ama sürtünmeyi biraz abartırsanız kızlık zarı zedelenebilir veya yırtılabilir. Böyle bir durum oluncada acaba kızlık zarım bozulmuşmudur diye en yakın jinekoloğa giderek kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırılar. Ankara'da kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır diye soranlarda çok oluyor , aslında kızlık zarı muayenesi sadece gözle bakarak yapılır , yani kesinlikle hastaya temas edilmez veya vajinaya herhengi bir alet sokulmaz. Ankara'da kızlık zarı muayenesi fiyatı yaklaşık olarak ... tl civarıdır.

Vajina daraltma ameliyatı

Ankara'da eski yıllarda sadece vajinal kanalla doğum yapan bayanlarda ortaya çıkan vajina genişlemesi durumlarında yapılan vajina dartma ameliyatı artık çok daha fazal yapılır hale geldi ve sıklıkla kızlık zarı dikimi ile bareber yapılıyor. Burda özellikle evlilik öncesi düzenli cinsel ilişkide bulunup daha sonra beraber olduğu kişi ile ayrılarak yeni biri ile bir yaşam kurmak isteyen bayanaların kızlık zarı dikimi işleminde , aynı seansta vajina darltma talepleride çok gelmeye başşadı. Böylece çok daha güzel bir ilk gece deneyimi elde edilmektedir. Ankara'da vajina daraltma fiyatları yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlar.

Kızlık zarı dikimi Samsun


Samsun'dan ve Samsun ili çevresindeki ilçelerden bize kızlık zarı dikimi için çok hasta geliyor , Samsun'da kızlık zarı dikimi yapan jinekolog varmı tam olarak bilmiyorum ama sanıyorum Samsunlu bayanlar kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma gibi mahrem ameliyatlarını yaşadıkları şehirde yaptırmak istemiyorlar. Samsun'dan kızlık zarı dikimi fiyatı soran hastalarla edindiğimiz bilgileri aktarmış olduk .

Kürtaj Ankara

Kelime anlamı olarak kürtaj aslında kaba tabirle kazımak anlamına gelir ama artık son yıllarda kök anlamını aşarak sadece gebelik sonlandırmak yada çocuk aldırmak anlamına gelmektedir. Eski sistem kürtaj işleminde rahim içi gerçek anlamda bir kabak dolması gibi kazınır ve işlem o şekilde tamamlanırdı , dolayısı ile bu künt ve travmatik yöntem kadın toplumunda büyük bir korku unsuru olmuştur ve hatta kürtaj konusu sık sık yeşilçam sinemalarına bile taşınmıştır. Ama merak etmeyin artık Ankara'da kürtaj sadece vakumla yapılıyor. Ankara'da vakum kürtaj fiyatları ... tl den başlıyor.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Ankara'da birçok hastamız kürtaj nasıl yapılır diye soruyorlar , bende onlara eski sistem kazıma kürtaj yerine vakum kürtaj metodunu anlatıyorum. Vakum kürtaj yöntemi aslına bakarsanız gebelik sonlandırma işlemlerinde bir devrim niteliği taşımaktadır . Hastanın muayenesi , ultrasonla gebelik haftasının ent olarak tespit edilmesi , kürtaj öncesi rahim girişinin uyuşturularak hastanın acı hissetmemesinin sağlanması , hegar bujisi ile collum dilatasyonu , karmen kanülünün collum uteriye yerleştirilmesi , negatif basınçla gebelik kesesinin dışarı alınması , kürtaj sonrası yeniden ultrason yapılarak rahim içinde parça kalmadığından emin olunması hepsi 10 dakikada tamamlanmaktadır.

Kürtaj fiyatları Ankara

Başkent Ankara'da kürtaj fiyatları , Kızılay ve Çankaya gibi merkezi semtlerde yaklaşık olarak ... tl den başlamaktadır. Geleneksel olarak kürtaj fiyatları gebelik haftasına endeksli olarak yükselir , mesela 4 haftalık yeni başlamış bir gebelik için Ankara kürtaj fiyatınız ... tl iken , 5 haftalık bir gebelikle gelirseniz çocuk aldırma fiyatınız yaklaşık ... tl ye çıkacaktır , 6 haftalık ise ... tl şeklinde yukarı doğru gider. Ankara'da kürtaj öncesi muayene ve ultrason için ayrıca ücret istemezler , aynı şekilde kontrollerde ücretsiz olur.

Vakum kürtaj

Ankara'da gebelik sonlandırmada en sık başvurulan cerrahi metod vakum kürtajdır. Aslında istenmeyen gebeliklerin sonlandırılmasında nerdeyse işlemi tereyeğından kıl çeker gibi kolaylaştıran ve çok daha risksiz hale getirmektedir. Ankara'da vakum kürtaj nasıl yapılır diye merak ediyorsanız birkaç paragraf yukarıda kürtaj nasıl yapılıyor bahsine bir göz atın. Vakum kürtajda kazıma yerine sadece negarif basınçla gebelik kesesinin dışarı boşaltılması işlemi yapılır . Ankara'da vakum kürtaj fiyatları yaklaşık olarak ... tl den başlar.

Kürtaj sonrası

Ankara'da çocuk aldırdıktan sonra yani kürtaj sonrası nelere dikkat edilmesi gerektiği hep merak edilir , kısaca özetlemek gerekirse kürtaj sonrası cinsel ilişki için 10 gün kadar , yine kürtaj sonrası denize veya havuza girmek için yine 10 gün kadar beklemelisiniz. Kürtajdan sonra ağrı ve kanama gibi şikayetleriniz vakum kürtajda pek olmuyor. Kürtaj sonrası ilk adet yaklaşık 40 gün sonra başlar.
Kürtaj sonrası gebelik için endişe etmeyin vakum kürtajda rahim içi kazıma yapılmadığı için üreme yeteneğiniz asla bozulmaz.

Kürtaj Ankara Kızılay

2019 yılı için gebelik sonlandırma , yani kürtaj Ankara Kızılay ve Çankaya Tunus caddesinde konuşlanmış jinekologlar tarafınca sık olarak yapılmaktadır. Genellikle Ankara'nın başka semtlerinden ve ilçelerindende gelen birçok hasta Ankara Kızılzay ve Çankayadaki muayenehanelerde kürtaj oluyor. Bu arada Ankara Kızılay kürtaj fiyatlarıda yine ... tl seviyelerinden başlıyor.

Gebelik testleri

Ankara'da gebelik testi arıyorsanız hemen en yakın eczaneye gitmeniz yeterlidir , markası önemli değil herhangi bir idrarda gebelik testi satın alarak kendiniz uygulayabilirsiniz. Gebelik testi nasıl yapılır diye merak ediyorsanız çok kolay hemen bir tuvalete gidin ve testin üzerine birkaç damla idrar damlatın . Çift çizgi çıkarsa bu sizin kesin hamile olduğunuzu gösterir, ama tek çizgi çıkarsa ya gebe değilsiniz yada testi çok erken yaptınız ve henüz gebelik hormanları idrara geçmedi. Ankara'da gebelik testi fiyatları birçok eczanede yaklaşık olarak 5 tl civarıdır.

Kürtaj yasası

Ankara'da özel jinekolog muayenehaneleri ve kürtaj yapan hastane ve tıp merkezlerinde 2019 kürtaj yasasına uygun olarak 10 hafta üst sınırı uygulanmaktadır. Yani açıkçası 10 haftradan sonra yani 11 haftalık , 12 haftalık ve daha ileri gebelikler için kürtaj yasağı vardır. Henüz 18 yaşını doldurmamış hanımların kürtaj olabilmeleri için anne veya babalarıyla beraber gelmeleri veya imzalı izin kağıdı getirmeleri gerekir. Evli bayanlarda aynı biçimde kocalarından  izin kağıdı veya birlikte gelmelilir. Bekar bayanların içi çok daha kolay kimseden izin almadan kendi başlarına kürtaj olabilirler.

Saç ekimi Fiyatları

Ankara'da saç ekimi yapan birçok saç ekim merkezi olduğuna eminim ama İstanbul'da saç ekimi merkezilerinin çeyreği kadar bile yoktur. Genellikle artık saç ekimini ciddi bir şekilde yapan büyük hastanelerde FUE yöntemi kalıcı saç ekimi yapılmaktadır. Yani enseden alınan saç kökleri tek tek başın ön kısmında önceden açılmış kanallara yerleştirilir ve her saç teli için tek ket işlem yapılır. Ankara'da FUE yöntemi saç ekimi fiyatları yaklaşık olarak ... tl seviyelerinden başlamaktadir.

Botoks Fiyatları

Gerek 2019 yılı Ankara'da gerekse İstanbul'da plastik cerrahi hizmeti verilen hastanelerde botoks fiyatları yapılacak bölgeye göre değişmekle beraber ... tl seviyelerinden başlar .Botoks aslında Clostridyum Botilinum denilen bir bakterinin ürettiği toksindir ve cilt altına uygulandığında cilt altı mimik kasların aşırı kasılmasını engelleyerek kırışıkları engeller. Botoks konusundada yine üst paragrafta cebini verdiğim