9 Mayıs 2015 Cumartesi

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Mayıs 2019 Ankara ve İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı en ucuz olarak kaç paradır, kızlık zarı yırtılması nasıl olur, kızlık zarı dikimi anlaşılabilir mi , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi kaç dakika sürer, kaç sene bekaret sağlar, geçici kızlık zarı dikiminden kaç saat sonra ilişkiye girebilirim, kızlık zarı diktirenlerin yorumları ne şekildedir, esnek kızlık zarı ne zaman bozulur, kızlık zarı bozulması nasıl anlaşılır, kızlık zarı kanı ne renktir, vajina daraltma ve labioplasti kızlık zarı dikimi ile aynı seansta yapılabilir mi , lazerle kızlık zarı dikiminde vajinada yanık izi kalır mı, kızlık zarı kaç kez dikilebilir, kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir, kürtaj fiyatları ne kadardır, sürtünme şeklinde kızlık zarı bozulması olabilir mi , mastürbasyonda parmakla kızlık zarı bozulur mu? İşte yazımızda yer vereceğimiz konuların başlıkları bunlar , aklınıza gelen birçok soruya bizi telefonla arayarak cevap bulabilirsiniz, ayrıca WhatsApp üzerindende yazarak anında cevap alabilirsiniz, kızlık zarı dikimi hakkında daha fazla ayrıntıya girmek için okumaya devam ediniz.


Kızlık zarı dikimi fiyatı

Ankara ve İstanbul'da kızlık zarı diktirme fiyatları en düşük olarak ....tl civarından başlar ve operasyon içeriğine göre çok değişir, kızlık zarı diken doktorlar genellikle en ucuz bekaret tamirini geçici kızlık zarı dikimi fiyatı olarak söylerler, dünyada ve bizde en popüler olan himenoplasti çeşidi olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücreti ise az daha yüksek olabilir, vajina genişlemesi şikayetide olan bayanlara uygulanan vajina daraltma ameliyatı ile kombine kalıcı zar dikim ameliyatı bir miktar daha maliyet getirebilir, keza genital dudaklarda sarkmaları olan bayanlar için uygun olacak labioplasti ve flep yöntemi hymenoplasty operasyonu diğer yalın ameliyatlara göre daha pahalıdır. Kızlık zarının normalden daha zor yırtılmasını arzu edenler içinde çift kat flep yöntemi uygun olacaktır.

Kızlık zarı dikimi

Bekaret diktirme müdahaleleri maliyet olarak en düşük ücretle çalışan bir bayanın bile ulaşabileceği seviyelerdedir ve daha çok ilk araştırılan bilgi kızlık zarı dikimi fiyatı olacağı için ücretlendirme bilgilerini bu paragrafın üstüne koydum, ama şimdi konuyu biraz daha derinleştirerek himen yani kızlık zarı hakkında daha fazla detay öğrenelim. Kızlık zarı dikimi sadece İstanbul ve Ankara'da değil tüm dünyada önemli sağlık merkezlerinde yapılmaktadır , güncel zamanda en fazla uygulanan hymemoplasty metodu kalıcı kızlık zarı dikimi yani flep yöntemidir, 25 dakika içinde gerçekleştirilen ameliyatta lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma kullanılır , dolayısı ile acı çekmezsiniz, vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılarak kızlık zarı ringine dikilir, operasyondan sonra yürüyüp güncel yaşantınıza devam edebilirsiniz ama cinsel  ilişkiye girmek için 20 gün dikişlerin iyileşmesini ve ameliyat ipliklerinin kendiliğinden eriyerek yok olmasını beklemelisiniz, dikiş izi kalmaz , kızlık zarının dikildiği anlaşılmaz, flep yönteminde dikim sonrası cinsel ilişkiye girmek için sonsuz zamanınız olur. Bekaret diktirmede diğer yöntem ise geçici kızlık zarı dikimidir, çok daha basit ve eski bir yöntemdir, eski kızlık zarı parçaları birbirine dikilir, 10 günlük bir işlemdir ,bu süre zarfında cinsel ilişkiye girmeniz gerekir, değilse kızlık zarı kendiliğinden bozulacaktır. Bu anlattığım iki temel metoddan kalıcı kızlık zarı dikimi geçiciye göre en az 10 kat fazla yapılır, ayrıca vajina daraltma ve labioplasti gibi başka müdahalelerlede kombine edilebilir. İstanbul'da kızlık zarı dikimi hakkında geniş bilgi için ;
www.kizlikzaridiktiren.com/2014/05/kzlk-zar-dikimi.html sayfamızıda kontrol edin.

Kızlık testi

Kızlık testi , bekaret kontrolü veya kızlık zarı muayenesi eş anlamlı terimlerdir. Kızlık testi bir labratuvar tahlili değildir , kızlık zarı muayenesi jinekolog tarafınca sadece gözle bakılarak yapılır, herhangi bir tıbbi alet veya cihaz kullanılmaz. Kızlık zarı muayenesine hangi durumlarda ihtiyaç olur ; sıklıkla sürtünme şeklinde ön sevişmelerde kan gelmesi , tam birleşme olmadan yapılan cinsel aktivitelerde ortaya çıkan kızlık zarı kanı olgularında, mastürbasyon esnasında parmakla kızlık zarı bozulma şüphelerinde , tamponla kızlık zarı bozulma durumlarında , ilk cinsel ilişkide kan gelmemesi gibi durumlarda kızlık zarı muayenesi ihtiyacı hasıl olur. Peki kızlık testi sonucu hangi bilgileri elde edersiniz; kızlık zarı zedelenmesimidir yoksa kızlık zarı yırtılmışmıdır, bundan sonraki cinsel ilişkide kan gelir mi gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ankara ve İstanbul'da kızlık testi fiyatı ortalama ...tl civarıdır.

Kızlık zarı çeşitleri

Vajina girişinde anatomik bir bariyer teşkil eden ve mikrobik ajanların rahme ulaşmasını engelleyen himen yada kızlık zarı birçok farklı çeşitte olabilir. En sık olarak ortada tek delikli annüler kızlık zarına rastlarız , ortadaki delik adet kanının geçişine izin verir, esnek kızlık zarıda bu çeşidin az rastlanan bir varyasyonudur, ortadaki delik çok daha geniştir ve penisin girişine izin verir , cinsel ilişkide kanama yapmaz ama içten ayrışarak bozulmuş kabul edilir. Elek şeklinde cribriform kızlık zarı üzerinde minik delikler vardır, köprü şeklinde septal kızlık zarı , yarımay şeklinde kızlık zarıda sık rastalanır. Nadiren kızlık zarı hiç olmayabilir ve yine nadiren zar üzerinde hiç delik yoktur, himen imperfaratus denilen bu durumda cerrahi olarak kızlık zarı delinir ve adet kanı akışı sağlanır.

Kürtaj fiyatları

2019 senesi Mayıs ayı itibarı ile Ankara ve İstanbul'da kürtaj fiyatları ortalama olarak ...tl seviyelerinden başlar ve hamilelik haftası arttıkça çocuk aldırma ücretide artar, kürtaj yasasına göre en geç 10 hafta dahil bebek aldırabilirsiniz, daha ileri gebelikler için kürtaj yasağı söz konusudur. Gebelik haftası net olarak ultrasonla tespit edilir, ama son adetinizin ilk gününden itbaren sayarsanız sizde kaç haftalık gebe olduğunuzu tespit edebilirsiniz, cinsel ilişki tarihinizin gebelik haftası hesaplamada yeri yoktur. Pratik bilgi olarak adet gecikmeniz olduğunda en az 4-5 haftalık gebe olduğunuzu bilmenizde fayda var. Kürtaj fiyatlarıda bu hesaba paralel olarak artar.