22 Mart 2015 Pazar

Kızlık zarı dikimi fiyatı Ankara

Ankara'da kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , Ankara'da kızlık zarı diken doktorlar hangi semttedir , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , Ankara'da kızlık zarı diktirenlerin yorumları hangi yöndedir , kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi kaç sene dayanır , geçici kızlık zarı dikiminden hemen sonra ilişkiye girilebilir mi , kızlık zarı ne kadar kanar, Ankara'da kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir ? gibi merak ettiklerinizi anlatıyoruz. En temeline inersek kızlık zarı vajina girişinde 2 cm kadar içeride ortasında küçük veya büyük delikler olan ve nerdeyse her kadın az çok farklı şekillerde görülen anatomik bir oluşumdur , doku itibarı ile herhangi bir şekilde bozulduğu zaman kendini yenilemez veya iyileşmez, hatta yırtılan kısım küçük bile olsa kızlık zarında büzülme meydana gelerek vajinaya giriş bir süre sonra açılır , dolayısı ile bir sonraki cinsel ilişkişde genellikle kanama olmaz , yani kızlık zarı sadece birkez kanar , ozellikle sürtünme yolu ile ön sevişme yaşayan bayanlar çok az miktardada olsa kızlık zarı kanaması ortaya çıkmış ise bir sonraki ilişkide tam birleşme yaşasalar bile büyük ihtimal kızlık zarı kanaması olmayacaktır , biliyorum üzücü bir durum ama maalesef genelde öyle oluyor. İsterseniz şimdi daha fazla ayrıntıya girelim , okumuaya devam edin.


Kızlık zarı dikimi fiyatı Ankara

Gerçi benim muayenehanem İstanbul'da ama Ankara'danda kızlık zarı dikimi için çok hastam geldiği için böyle bir blogda hazırladım . Kızlık zarı dikimi fiyatları Ankara'da yaklaşık olarak ....tl civarından başlar ve yapılacak himenoplastinin nevine göre çok değişir , mesela en çok istenne bekaret diktirme metodu olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ....tl iken , az tercih edilen eski sistem geçici kızlık zarı dikimi ücretleri daha ucuzdur , ama buna karşılık vajina daraltma ve kızlık zarı dikimi kombine müdahaleleri her ikisindende pahalıdır , keza çift kat flep hymenoplasty ve labioplasti ile kombine bekaret diktirme işelmleride genelde sadece kızlık zarı diktirmekten daha pahalıdır.

Kızlık zarı dikimi Ankara

Kızlık zarı dikimi gerek İstanbul'da , gerekse Anakara'da 2 farklı metodla yapılır , tüm dünyada kabul gören en iyi metod olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi bizdede çok sevilen bir bekaret tamir metodu haline gelmiştir , vakaların yaklaşık olarak %90'lık bölümü kızlık zarını kalıcı olarak diktirmeyi tercih etmektedir , benimde tavsiyem flep yöntemi lehinedir, diğer metod ise geçici kızlık zarı dikimi yani kısa süreli himenoplasti dir , en fazla 10 gün dayanır ve flep yöntemine göre daha fazla dikkat edilmesi gereken bir metoddur.

Kalıcı kızlık zarı diktirme

Flep yöntemi yada allogreft himenoplasti adıda verilen kalıcı kızlık zarı dikiminde eski ve bozulmuş kızlık zarına işlem yapılmaz, vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılarak kızlık zarı ringine dikilir , flebin serbest ucu dikildikten sonra diğer vajina duvarındaki uç yine orda bıralılır , böylece vajina duvarından gelen kan dararları aynen kızlık zarına geçerek ordaki kan dolaşımını kalıcı olarak devam ettirir , bu bize yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girilerek kızlık zarı bozulması yaşandığında kızlık zarı kanaması oluşmasını sağlar. İstanbulve Ankara'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama ....tl civarıdır.

Geçici kızlık zarı dikimi

Daha eski bir bekaret onarım yöntemi olan geçici kızlık zarı dikimi artık günümüzde pek tercih edilmiyor , zira sadece 10 gün gibi bir zaman içinde cinsel ilişkiye girme mecburiyetinide yanında getiriyor , oysa flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde ise bu süre sonsuzdur , yani yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girseniz aynı bir bakirede olduğu gibi kızlık zarı kanaması elde edilebiliyor. Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ? eski ve yırtılmış kızlık zarı parçaları yeniden birbirine dikilir , ama , yukarıda anlattığımız üzere kızlık zarının iyileşme ve doku kaynama özelliği olmadığı için 10 gün içinde dikişler eriyerek yok olur ve kızlık zarı kendiğinden bozulur , ama bu süre içinde cinsel ilişkiye girerseniz kızlık zarı kanaması ortaya çıkacaktır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Gerek İstanbul'da , gerekse Ankara'da birçok hasta kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye bize soru yöneltiyor , aslında işin özüde bu soruda gizli diyebilirim , biliyorsunuz kızlık zarı dikimi yeni bir müdahale değil ve yüzlerce yıldır yapılıyor , dolayısı ile anlaşılacak olsa bu kadar popüler olmazdı değikmi , sonuç olarak kızlık zarı dikimi tama yakın ihtimalle anlaşılmaz denebilir , yada gerçek bakire bir kızla aynı duruma gelirsiniz diyebiliriz. Peki kızlık zarı dikimi yaptırdıktan sonra başka bir jinekoloğa muayene olduğunuzda kızlık zarının dikilmiş olduğunu yeni doktor anlayabilir mi ? çok dikkat ederse anlayabilir , ama sıradan bir hasta şeklinde muayene olursanız büyük ihtimal anlamayacaktır , bu arada anlasa bile doktora " bekaret durumumu yakınlarımla paylaşmayın " derseniz ailenize veya eşinize bilgi vermez.

Kızlık zarı ne kadar kanar ?

Biliyorum kızlık zarı kanaması insanın başına genelde bir kez gelir , o yüzden merak etmekte haklı buluyoruzm sizi ve ayrıntılarıda tabiki merak edeceksiniz , hatta telefonla bile bize sorabilirsiniz bu durumları , yada whatsapp'tan yazın , hasta durumu müsait oldukça yanıtlıyorum mesajlarınızı , kızlık zarı ne kadar kanar ? diye sorduğunuzda cevabım , kişiden kişiye değişir şeklinde olacaktır , genedde 5 cc kadarlık bir kanama olur , ama bazı bayanlarda sadece birkaç damlada olabilir yani 1 cc de bile az olabilir , yada 15 cc kanayanlar, hatta kanaması durmayanlar ve ancak müdahale ile durdurduğumuz kızlık zarı kanamalarıda yok değil . Ama %90 ihtimalle kızlık zarı bir kez kanar diyebiliriz , yani birkaç damla kızlık zarı kanamanız olduysa bir sonrakiş cinsel ilişkinizde yeniden bir kanama beklemeyin derim.

Kızlık zarı muayenesi

Eskiden beri genç kızlarımızın korkulu rüyası olan kızlık zarı muayenesi halk arasında kızlık testi , bekaret testi , bekaret kontrolü , kızlık zarı muayenesi olarakta geçer , nedense bayanlar çok çekinirler kızlık zarı muayenesinden , sanki doktor oraya bakınca gelmiş geçmiş tüm günahlarınızın dökünümü çıkartacak zannedersiniz belkide , ama merak etmeyin öyle değil , öncelikle jinekolog sizin en büyük sırdaşınızdır ve sizin izniniz olmadan ailenize yena eşinize bile açıklama yapamaz , ayrıca kızlık zarı muayenesi esnasında herhangi bir cihaz veya elle temas söz konusu olmadığı için kızlık testi esnasında kızlık zarı bozulması giib bir durumla karşılaşma ihtimaliniz yoktur , yada az bişii yırtılmış ollan kızlıkmzarınız dahada yırtılmaz, kızlık zarı muayenesi sadece gözle bakılarak yapılır , himene yani zara kesinlikle temas edilmez. İstanbul'da kızlık zarı muayenesi fiyatı yaklaşık ...tl civarıdır.

Kızlık zarı diktirenler

Kızlık zarı forumlarında sıklıkla kızlık zarı diktren var mı , kızlık zarımı diktirmek istiyorum , kızlık zarı diktirenlerin yorumları gibi ifadelere rastlanır , ama kızlık zarımı diktirdim gelin neler yaşadım anlatayım diyende çok azdır değilmi , sizde olsanız kızlık zarı diktirdikten sonra evlendiniz ve kızlık zarı kanaması oldu , bilgisayarın başına geçip deneyimlerinizi diğer hemcinslerinize yazarmıydınız , yoksa kızlık zarı olayınıız tarihe gömerek mutlu hayatınıza devammı ederdiniz, tabiki genelde 2. seçenek işaretlenir ama yinde birçok hastamız bize geri dönüş yaparak yada yorum göndererek mutluklularını teşekkürlerle dile getirioyorlar , hatta çiçek sepeti veya diğer online çiçek servislerinden sıklıkla isimsiz çiçekler alıyorum , çok seviniyoruz , bu gizli kutlamaya bizde katılmış oluyoruz.