10 Ocak 2018 Çarşamba

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ankara

Kalıcı kızlık zarı dikimi Ankara'da yapılmaz bana gelin diye yazmıyorum, ama Ankara'dan birçok hastam geliyor ve hepside kalıcı flep yöntemi kızlık zarı dikimi yaptırıyorlar :) Ankara'da kızlık zarı dikimi fiyatları ne kadardır, Ankara'da en iyi kızlık zarı diken doktor hangisidir, flep yöntemi kaç sene dayanır, kalıcı kızlık zarı dikimi ile geçici kızlık zarı dikimi arasında en önemli farklar nelerdir, vajina daraltmalı kızlık zarı dikimine ihtiyaç olup olmadığını nasıl anlayabilirim gibi kafanızda yer etmiş sualler fazla ise bu makalem size derman olabilir, yada İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi  dan arayabilir, Anlara'da kızlık zarı diktirmeyle alakalı ne isterseniz sorabilirsiniz ayrıca WhatsApp dende yazarak en güncel kızlık zarı dikimi ücret listemizi isteyebilirsiniz.

Kızlık zarını diktireceğim diyorsanız bana sorarsanız en iyisi kalıcı kızlık zarı dikimidir, Ankara'da veya başka şehirde olmanız farketmez, bu ameliyat için bana Avrupa'dan bile birçok hasta geliyor, gerçekten özel bir ameliyattır, ciddi tecrübe ve beceri gerektirir, ayrıca ameliyatın sonuçları belkide yıllar sonra ortaya çıkacağı için doktorada büyük sorumluluk yükler, o yüzdendirki jinekologlar arasında sadece çok az bir kısmı kızlık zarı dikimi yapmaktadır. Bende kızlık zarı dikimi yapan doktorlardan biriyim :)

Flep yöntemi

Kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır dendiğinde teknik yöntem olarak size kısa cevap flep metodu olacaktır, peki nasıl oluyor bu dikim ? kalıcı kızlık zarı dikiminde eski kızlık zarını dikiyor, tamir ediyor olduğumuzu zannetmeyin, dikenler vardır tabi ama sonuç alınamaz o şekilde. Nasıl yapıyoruz ? bozulan kızlık zarının veya esnek olup bozulmuş muamelesi gören esnek kızlık zarının hemen önüne vajina dokusundan karşılıklı flep tabakalar kaldırarak orta hatta birleştiriyoruz, üzerinde bir veya 2 adet deliği bırakıyoruz ve 20 günlük iyileşme döneminden sonra minik dikiş izleride siliniyor, size eskisi ile yanı görünümde ve fonksiyonda yeni bir kızlık zarı oluşuyor. Yeni kızlık zarınızın içindende vajina duvarlarından kaynak alan kılcal damarlar geçtiği için aradan 10 sene bile vakit geçse ilk cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması ortaya çıkıyor.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Çok değişken biliyorum, Ankara'da ve İstanbul'da kızlık zarı diken en iyi doktorları aradınız hepsi farklı fiyatlar verdi, her ameliyatın bir gerçek değeri vardır, aşırı şişirilmiş fiyatlar gerçekçi değildir, zirfa yarım saati geçmeyen bir ameliyatın cerrahi emeği bellidir, çokta ucuz kızlık zarı dikimi peşinde koşmayın, sonuç almaya odaklanın daha çok. Mesela bir işyerinde asgari ücretle bile çalışıyor olsanız birkaç aylık birikiminizle kızlık zarı dikimi ücretini biriktirebiliyor olmanız lazım. Zar diktirme fiyat listesi için WhatsApp den yazabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi yorumları

Kızlık zarı diktiren var mı aranızda diye kalabalık bir topluluğa seslenseniz kimseden ses çıkmaz, peki neye göre karar vereceksiniz, kızlık zarı diken doktorlardan hangisi daha iyi ? bu durumda fazla seçenek yok sanırım kızlık zarı dikimi yorumlarını okuyarak himenoplasti yapan doktorlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz, kızlık zarı diktirenlerin yorumları tabiki daha çok işinize yarayacaktır ama onlar işlerini zaten hallettikleri için riske giripte yeniden bu konuları yazışmak istemezler :) istisnalar var tabiki.